Kariera

Oferta pracy dla Pielęgniarki / Pielęgniarza - Poradnia Okulistyczna Nowy Targ
Poradnia Okulistyczna „OKO-TEST” poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz.
Miejsce pracy: Nowy Targ, Poradnia Okulistyczna.

Oferujemy:
- rozwój zawodowy i wparcie przełożonego,
- wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników,
- czytelny podział obowiązków i przyjazną atmosferę,
- dobrze wyposażone stanowisko pracy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie.

Obowiązki:
- przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich,
- przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta,
- przygotowywanie gabinetów do pracy,
- znajomość j. angielskiego – mile widziana.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo oraz aktualne prawo wykonywania zawodu,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
- samodyscyplina i umiejętność organizowania czasu pracy,
- wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do Pacjenta.

Prosimy o przesyłanie CV na: rekrutacja@okotest.pl
z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ..."

Nasze oddziały
ODDZIAŁ Chirurgii Jednego Dnia
34-400 NOWY TARG, ul. Szpitalna 14 (Podhalański Szpital Specjalistyczny im Jana Pawła II)
BIURO OBSŁUGI PACJENTA

34-400 NOWY TARG, ul. Szpitalna 14, P-1

REJESTRACJA

adres e-mail:bop@okotest.pl
tel: 18 47 91 333
godziny rejestracji:08:00-16:00
PORADNIA OKULISTYCZNA

34-400 NOWY TARG, ul. Wojska Polskiego 14

REJESTRACJA

adres e-mail:poradnia@okotest.pl
tel: 792 012 345, 18 47 91 333

32-300 OLKUSZ, ul. Francesco Nullo 35b

REJESTRACJA

adres e-mail:poradnia.olkusz@okotest.pl
tel: 32 643 25 85
godziny rejestracji 10:00-16:00